بوت‌کمپ مهندسی دواپس

بوت‌کمپ مهندسی دواپس
program-image
ظرفیت محدود
program-image
ارزیابی و گزینش
program-image
تمرین و پروژه عملی
program-image
گواهینامه پایان دوره
program-image
نیمه‌حضوری
program-image
در حال پیش ثبت‌نام
معرفی
سرفصل‌ها
تیم آموزشی
فرآیند
باید بدانید

درباره بوت‌کمپ دواپس

ویژگی‌های دوره

ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
نیمه‌حضوری (برگزاری ۱۰ هفته)
نیمه‌حضوری (برگزاری ۱۰ هفته)
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی

این بوت‌کمپ مناسب چه کسانی است؟

‌بوت‌کمپ دواپس رهنما کالج مناسب شماست اگر، حداقل به یک زبان برنامه‌نویسی (Go یا Python) مسلط هستید و با لینوکس هم آشنایی دارید. در کارگاه‎های این دوره، زبان برنامه‌نویسی آموزش داده نمی‌شود، پس برای ورود به این دوره لازم است دانش فنی‌ و شناخت اولیه‌ای از محیط ترمینال را داشته باشید. در طول چند هفته‌ای که در بوت‏‌کمپ می‌گذرانید با ریسک‌های محصول آشنا می‎‌شوید و چالش‌های کار کردن به عنوان یک کارشناس دواپس را تجربه خواهید کرد. برای این بوت‌کمپ آموزشی لازم است در طول هفته حداقل حدود ۱۵ ساعت وقت‌بگذارید همچنین لازم است یک روز در هفته را در رهنماکالج حاضر باشید تا به کار تیمی و رفع اشکال به کمک منتورهای دوره بپردازید.

سرفصل‌های بوت‌کمپ

OS Concepts
OS Concepts

چگونگی کارکرد سیستم، مدیریت منابع، اجرای پروسس‌ها و ارتباط بین آن‌ها را یاد می‌گیرید.

کار تیمی و فیدبک
کار تیمی و فیدبک

در قالب تمرین‌های گروهی و آموزش عملی، یاد می‌گیرید که چطور با تیم همراهتان بهینه و دوستانه کار کنید و البته در مواقع لزوم فیدبک بدهید و بگیرید.

Network Protocols and Security
Network Protocols and Security

ارتباط کامپیوترها تحت شبکه، طرز کار پروتکل‌های معروف شبکه و تامین امنیت یک کامپیوتر را تحت شبکه یاد می‎گیرید.

رزومه‌نویسی و فعالیت در لینکدین
رزومه‌نویسی و فعالیت در لینکدین

مهم است که رزومه‌ای قوی و محکم بسازید که همه توانایی‌هایتان را در بر بگیرد. در کارگاه‌های مهارت نرم، رزومه‌نویسی و فعالیت حرفه‌ای در لینکدین را می‌آموزید.

Configuration Management and IaC (Infrastructure as Code)
Configuration Management and IaC (Infrastructure as Code)

انجام اتوماتیک کانفیگ در سیستم و تامین منابع برای آن (مثل رم و سی‌پی‌یو) با کد نوشتن را یاد می‎گیرید.

مدیریت بحران
مدیریت بحران

در کارگاه‌های مهارت نرم، توانایی مدیریت بحران‌های شغلی و موقعیت‌های غیرمنتظره را به دست می‌آورید.

Observability
Observability

شیوه رصد وضعیت یک نرم‌افزار در حال اجرا و درک صحیح از سیستم را یاد می‌گیرید و می‌آموزید که چطور سناریو های بحرانی را به موقع متوجه شده و برایشان راه حل ارائه دهید.

Docker
Docker

کار با کانتینرها را یاد می‌گیرید.

Kubernetes
Kubernetes

چگونگی مدیریت بهینه‌ی کانتینرهای خود را می‌آموزید.

CI/CD and Gitops
CI/CD and Gitops

یاد می‌گیرید که چطور نرم‌افزار در حال توسعه را سریع و اصولی دیپلوی کرده و از صحت و کیفیت کد مطلع شوید.

فرایند بوت‌کمپ

اطلاعات این صفحه را کامل مطالعه کنید و مطمئن شوید که سرفصل‌ها، زمان و شکل برگزاری بوتکمپ با شرایط و انتظارات شما تطابق دارد. همچنین مطمئن بشید که برای گذراندن این دوره، وقت و زمان کافی را خواهید داشت.

تحقیق و تصمیم‌گیری
چالش ورودی

اگر تصمیم گرفتید برای بوتکمپ مهندسی دواپس درخواست بدید، فایل چالشی که پایین همین صفحه قرار گرفته رو دانلود کنید. اونجا صورت سوال و نحوه انجام پروژه رو بهتون توضیح دادیم. دقت کنید انجام چالش رو برای لحظات آخر ثبت‌نام نگذارید تا فرصت داشته باشید چالش‌ها رو بهتر انجام بدید و امتیاز بیشتری بگیرید و در نتیجه شانس‌تون رو برای پذیرش در دوره بالا ببرید.

بعد از اینکه چالش رو انجام دادید وارد فرم ثبت‌نام بشید، انگیزه‌نامه و باقی اطلاعاتی که ازتون خواسته شده در فرم رو با دقت پاسخ بدید. دقت کنید اطلاعاتی که برای ما می‌نویسید بهمون کمک می‌کنه بهتر با شما آشنا بشیم و ببینیم که این دوره می‌تونه بهتون کمک کنه یا نه.

تکمیل فرم ثبت‌نام
مصاحبه و ارزیابی

در این مرحله اطلاعات اولیه، چالش ورودی و انگیزه‌نامه شما بررسی می‌شود و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید با شما تماس خواهیم گرفت و وارد فرایند ارزیابی‌ها خواهید شد. سپس در یک مصاحبه آنلاین با شما و توانمندی‌هایتان بیشتر آشنا می‌شویم تا مطمئن شویم که این دوره مناسب شماست و شرکت در آن به رشد و پیشرفت شما در مسیر شغلی حرفه‌ای‌تان کمک خواهد کرد.

پس از قبولی در مراحل ارزیابی و نهایی کردن ثبت‌نام، شما به عنوان مهارت‌جو وارد این دوره خواهید شد و طی یک برنامه چند هفته‌ای نیمه حضوری اما در عین حال نیاز به گذاشتن زمان به صورت فول تایم در طول هفته، در کنارتان خواهیم بود تا مطالب آموزشی را به طور کامل یاد بگیرید، در عمل به صورت تیمی و فردی تمرین کنید و از تجارب افراد متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

شروع بوت‌کمپ
ارائه پروژه و دریافت گواهینامه

در طول این دوره باید با استفاده از مطالبی که یاد گرفتید، پروژه عملی خود را انجام دهید و در پایان دوره آن را در حضور اساتید و منتورها ارائه دهید تا در صورت تایید آن با موفقیت دوره را به پایان برسانید و گواهینامه خود را از رهنماکالج دریافت کنید.

جدول زمان‌بندی

پیش ثبت‌نام دوره
همین الان پایین همین صفحه
برای این بوت‌کمپ آموزشی لازم است در طول هفته حداقل حدود ۱۵ ساعت وقت‌بگذارید علاوه بر اون یک روز در هفته را در رهنما‌کالج حاضر باشید تا به کار تیمی و رفع اشکال بپردازید و از حضور منتورهای دوره استفاده کنید.
هزینه:
رایگان
ثبت‌نام

قیمت دوره پس از شروع ثبت‌نام رسمی این دوره اطلاع‌رسانی می‌شود، البته با همراهی حامیان هزینه بوت‌کمپ‌های رهنما کالج، کاهش می‌یابد. (امکان پرداخت اقساطی وجود دارد.)