سوالات متداول

دوره‌های کارآموزی‌‌ در حال حاضر در زمینه‌ی برنامه‌نویسی و UI / UX برگزار می‌شه، ولی در آینده‌ی نزدیک تصمیم داریم که در رشته‌های دیگه حوزه IT هم دوره‌ی تخصصی برگزار کنیم. شروع ثبت‌نام و شرایط این دوره‌ها از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی رهنما کالج اطلاع‌رسانی می‌شود.
داخل سایت rahnemacollege.com برید قسمت ثبت‌نام و فرم رو کامل و دقیق پر کنید. اگر هم زمان ثبت‌نام تموم شده بود، می‌تونید ایمیل‌تون رو به خبرنامه‌ی ما اضافه کنید تا شروع دوره‌های جدید رو بهتون اطلاع بدیم.
بله معمولا هر سال دو دوره‌ی کارآموزی در یک رشته تخصصی برگزار خواهد شد. شروع دوره‌های بعد از طریق‌ درگاه‌های رهنما کالج اطلاع‌رسانی خواهد شد.
رشته‌ی دانشگاهی ملاک انتخاب ما نیست. برامون مهمه به حوزه‌ای که کارآموزی برگزار می‌شه علاقه‌مند باشید و در موردش آشنایی داشته باشید.
اطلاعات ثبت‌نامی ارسال شده‌ی شما بررسی میشه و افرادی که امتیاز لازم رو بگیرن برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شن. و بعد از مصاحبه افراد برای شرکت در دوره انتخاب میشن. نتایج پذیرش از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی تا قبل از شروع دوره‌ به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ورود به رهنما کالج محدودیت سنی نداره رهنما کالج برای افرادیه که دوست دارن که وارد فضای حرفه‌ای بشن و یا در زمینه تخصصی‌شون حرفه‌ای‌تر کار کنند. افراد از هر سنی در صورت کسب امتیازات لازم برای ورود می‌تونن در دوره‌های رهنما کالج شرکت کنند.
هرچند مهمترین هدف از کارآموزی تجربه محیط حرفه‌ای و یادگیریه ولی گواهینامه‌ی کارآموزی هم به افرادی که دوره رو کامل بگذرونن داده میشه.
دوره‌های کارآموزی رهنما کالج در ساختمان شرکت رهنما واقع در خیابان بهشتی برگزار میشه.
رهنما کالج در حال حاضر فقط در تهران و به صورت حضوری برگزار میشه. امیدواریم در آینده بتونیم این فضا رو به صورت آنلاین در اختیار افراد بیشتری قرار بدیم. اگر علاقه‌مند به حضور در این دوره هستید و امکان اقامت در تهران را ندارید می‌تونید ثبت‌نام کنید و شرایطتون رو برای ما بنویسید در صورت پذیرش شما در رهنما کالج امکان پرداخت کمک هزینه اقامت وجود دارد.
خیر. رهنما کالج پروژه‌ی مسئولیت اجتماعی شرکت رهنماست و کاملا رایگان برگزار میشه. شرکت‌کننده‌ها بعد از گذروندن این دوره تعهدی نسبت به رهنما کالج ندارند.
ما از پیدا کردن دوستای جدید خیلی خوشحال می‌شیم. اگر دوست داریدرهنما کالج رو ببینید می‌تونید بهمون ایمیل بزنید تا وقت بازدید رو با هم هماهنگ کنیم.
اگر به راهنمایی نیاز داری فرم زیر رو پر و برای ما ارسال کن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید