سوالات متداول از رهنما کالج

دوره‌های کارآموزی‌‌ در حال حاضر در زمینه‌ی برنامه‌نویسی، طراحی تجربه کاربر و رابط کاربر، دیجیتال مارکتینگ و یادگیری ماشین برگزار می‌شه، ولی در آینده‌ تصمیم داریم که در رشته‌های دیگه هم دوره‌ی تخصصی برگزار کنیم. شروع ثبت‌نام و شرایط این دوره‌ها از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی رهنما کالج اطلاع‌رسانی می‌شود.

چه‌طوری می‌تونم توی دوره‌ها ثبت‌نام کنم؟

وارد صفحه دوره مورد نظرتون بشید اگر زمان ثبت‌نام باشه از طریق فرم میتونید ثبت‌نام کنید و در زمان اعلام شده در آزمون ورودی دوره شرکت کنید. اگر هم زمان ثبت‌نام گذشته باشه میتونید عضو خبرنامه بشید تا شروع دوره‌های جدید رو بهتون اطلاع بدیم.

بله دوره‌ی کارآموزی هر رشته تخصصی یک بار در سال برگزار میشه.

رشته‌ی دانشگاهی ملاک انتخاب ما نیست. برامون مهمه به حوزه‌ای که کارآموزی برگزار می‌شه علاقه‌مند باشید و بتونید توی آزمون ورودی اون دوره امتیاز کسب کنید.

نتایج آزمون آنلاین ورودی و اطلاعات ثبت‌نامی ارسال شده‌ی شما بررسی میشه و افرادی که امتیاز لازم رو بگیرن برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شن. و بعد از مصاحبه افراد برای شرکت در دوره انتخاب میشن. نتایج پذیرش از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی تا قبل از شروع دوره‌ به همه شرکت‌کنندگان اطلاع‌رسانی میشه.

ورود به رهنما کالج هیچ محدودیت سنی نداره. نتایج آزمون و اطلاعات متقاضیان فارغ از سنشون بررسی میشه و هر عزیزی امتیاز لازم رو کسب کنه دعوت به مصاحبه میشه.

هرچند مهمترین هدف از کارآموزی تجربه محیط حرفه‌ای و یادگیریه ولی گواهینامه‌ی کارآموزی هم به افرادی که دوره رو کامل بگذرونن داده میشه.

دوره‌های کارآموزی رهنما کالج در ساختمان شرکت رهنما واقع در خیابان بهشتی برگزار میشه.

رهنما کالج در حال حاضر فقط در تهران و به صورت حضوری برگزار میشه. امیدواریم در آینده بتونیم این فضا رو به صورت آنلاین در اختیار افراد بیشتری قرار بدیم. اگر علاقه‌مند به حضور در این دوره هستید و امکان اقامت در تهران را ندارید می‌تونید ثبت‌نام کنید و شرایطتون رو برای ما بنویسید در صورت پذیرش شما در رهنما کالج امکان پرداخت کمک هزینه اقامت وجود دارد.

خیر. رهنما کالج پروژه‌ی مسئولیت اجتماعی شرکت رهنماست و کاملا رایگان برگزار میشه. شرکت‌کننده‌ها بعد از گذروندن این دوره تعهدی نسبت به رهنما کالج ندارند.

ما از پیدا کردن دوستای جدید خیلی خوشحال می‌شیم. اگر دوست داریدرهنما کالج رو ببینید می‌تونید بهمون ایمیل بزنید تا وقت بازدید رو با هم هماهنگ کنیم.

تهران، خیابان بهشتی (عباس آباد)، بین میرعماد و سرافراز، پلاک 340،طبقه منفی یک، رهنماکالج

021-91014187 (زمان پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه در ساعات کاری)

sup.rahnemacollege@gmail.com