آموزش دیجیتال مارکتینگ

در رهنماکالج، آموزش بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) با تمرکز بر کار عملی و دانش کاربردی برنامه‌ریزی می‌شود. ما می‌دانیم که سال به سال و گاهی حتی ماه به ماه، دنیای دیجیتال تغییر می‌کند و ابزارها و روش‌های تازه به وجود می‌آیند. بنابراین در هر دوره، برنامه آموزشی را طوری طراحی می‌کنیم که به‌روز باشد و بتوانید در آن تمرین‌های واقعی حل کنید و مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را به دست بیاورید. اگر به دنبال دوره دیجیتال مارکتینگ ویژه‌ای می‌گردید که مسیر این شغل پیچیده ولی جذاب را به شما نشان دهد، یا اگر دانشِ این حوزه را دارید اما کار عملی را تجربه نکرده‌اید، بوت‌کمپ‌های حوزه دیجیتال رهنماکالج می‌توانند به شما کمک کنند تا از اساتید و منتورهای هر دوره، علم به‌روزِ دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرید و با پروژه‌های واقعی، دانش خودتان را به مرحله عمل برسانید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در رهنما کالج

گام به گام
گام به گام

آموزش گام به گام به کمک تجربه واقعی متخصصین این حوزه

مسیر کامل
مسیر کامل

کنار هم چیدن قطعات پازل تخصص‌های مختلف حوزه دیجیتال مارکتینگ

پروژه محور
پروژه محور

یادگیری به کمک اجرای پروژه عملی

دوره‌های رشته دیجیتال مارکتینگ

بوت‌کمپ شبکه‌های اجتماعی

بوت‌کمپ شبکه‌های اجتماعی

در این بوت‌کمپ با مبانی و استراتژی‌های حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی را با تمرکز بر ارتقا کسب‌وکار یاد می‌گیرید. با انجام تمرین‌های عملی و پروژه واقعی، در شناخت و برنامه‌ریزی برای شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای خواهید شد.

پروژه عملی
پروژه عملی
نیمه‌حضوری/4هفته
نیمه‌حضوری/4هفته

جزییات دوره

دوره ابزارهای مارکتینگی گوگل

دوره ابزارهای مارکتینگی گوگل

دیجیتال مارکتینگ بدون ابزارهایش معنایی ندارد و وقتی نوبت به انتخاب ابزارهای بازاریابی دیجیتال می‌رسد، ده‌ها یا حتی صدها گزینه جلوی رویتان دارید. در دوره ما به سراغ چندتا از محبوب‌ترین و پیشرفته‌ترین ابزارهای این حوزه یعنی پلتفرم مارکتینگ گوگل رفتیم. ابزارهای دیجیتال مارکتینگ گوگل در عین رایگان بودن، بسیار کارامد و توانمند بوده و بیشتر نیازهای کسب و کارهای بزرگ و کوچک را پاسخ می‌دهند. همین ویژگی‌ها باعث شده است تبدیل به ابزارهای استاندارد این حوزه شوند و شاید خیلی اغراق نباشد اگر بگویم که هر دیجیتال مارکتری باید کار با آن‌ها را بلد باشد.

پروژه عملی
پروژه عملی
همراه با مثال‌های کاربردی
همراه با مثال‌های کاربردی

جزییات دوره

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ از دو بخش مقدماتی و پیشرفته تشکیل شده است؛ به همین دلیل برای هر کسی که می‌خواهد در این زمینه دانش و مهارتش را بالا ببرد می‌تواند مناسب باشد. اگر هیچ‌گونه دانش قبلی در زمینه مارکتینگ یا دیجیتال مارکتینگ ندارید، از ابتدای دوره با ساده‌ترین مفاهیم و تعاریف می‌توانید شروع کنید و همراه با دوره درس‌ها را ادامه دهید. اگر هم از قبل در این زمینه تجربه‌ای دارید یا دوره‌هایی را گذرانده‌اید، احتمالا بخش زیادی از دوره که درباره مفاهیم پیشرفته‌تر و دیدگاه استراتژیک صحبت می‌کند برایتان جدید و مفید است.

۹هفته، نیمه‌حضوری
۹هفته، نیمه‌حضوری
منتورینگ تخصصی
منتورینگ تخصصی
ظرفیت محدود
ظرفیت محدود

جزییات دوره