بوت‌کمپ مارکتینگ اتومیشن

بوت‌کمپ مارکتینگ اتومیشن
program-image
ظرفیت محدود
program-image
ارزیابی و گزینش
program-image
تمرین و پروژه عملی
program-image
گواهینامه پایان دوره
program-image
5هفته، نیمه‌حضوری
معرفی
سرفصل‌ها
تیم آموزشی
فرآیند
باید بدانید

درباره بوت‌کمپ مارکتینگ اتومیشن

ویژگی‌های بوت‌کمپ

نیمه‌حضوری/ برگزاری 5هفته
نیمه‌حضوری/ برگزاری 5هفته
ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری

این بوت‌کمپ مناسب چه کسانی است؟

اگر با اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ آشنا هستید و علاقه دارید دانش خود را در زمینه بازاریابی داده‌محور و تکنولوژی‌های رشد کسب‌وکار عمیق‌تر کنید، این بوتکمپ مناسب شماست. برای حضور در این بوتکمپ باید به یادگیری اصول اولیه برنامه‌نویسی و استفاده از ابزارهای Low/No Code علاقه‌مند باشید و کار با داده‌ها و حل مسائل کسب‌وکار برایتان جذاب باشد. این دوره به صورت نیمه‌حضوری برگزار می‌شود بطوریکه که باید برای آن یک یا دو روز در هفته (سه‌شنبه‎‌ها به همراه دو جمعه از ساعت ۱۲ تا ۱۹) را در رهنما کالج حضور داشته باشید و در طول هفته نیز میانگین ۱۰ ساعت زمان‌ بگذارید. همچنین انجام تمرین‌ها و پروژه‌ها در طول دوره و ارائه پروژه پایانی در ارزیابی شما و اعطای مدرک فارغ‌التحصیلی نیز تاثیرگذار خواهد بود. شما بعد از گذراندن این بوتکمپ می‌توانید به عنوان Marketing Automation Specialist به مسیر شغلی خود ادامه دهید یا در جایگاه شغلی فعلی‌تان با بهره‌گیری از توانمندی‌های جدید موثرتر حاضر شوید.

سرفصل‌ها

آشنایی با eCRM و مارکتینگ اتومیشن
آشنایی با eCRM و مارکتینگ اتومیشن

مفاهیم ابتدایی، آشنایی با ابزار اتومیشن، ایونت و اتریبیوت و سگمنتیشن به روش‌های مختلف

استراتژی ارتباط با مشتریان
استراتژی ارتباط با مشتریان

انواع استراتژی مارکتینگ در برقراری ارتباط با مشتریان، طراحی برنامه ارتباطی و آشنایی با اصول روانشناسی و اقتصاد رفتاری در مارکتینگ

اتومیشن با برنامه‌نویسی
اتومیشن با برنامه‌نویسی

آشنایی با گوگل اپس اسکریپت و استفاده به عنوان ابزار اتوماسیون بازاریابی

آنالیز داده
آنالیز داده

آشنایی با SQL و متابیس

اینتگریشن ابزار مارکتینگ اتومیشن
اینتگریشن ابزار مارکتینگ اتومیشن

آشنایی با وب‌سرویس و SDK، پیاده‌سازی عملی اینتگریشن وبسایت فروشگاهی با ابزار اتومیشن، اینتگریشن کانال‌های ارتباطی با ابزار اتومیشن

مدرسین و منتورها

 فرحان مهذب بلاغی

فرحان مهذب بلاغی

مدرس جاوا اسکریپت
علیرضا کریمی

علیرضا کریمی

مدرس و منتور
سینا رضانواز

سینا رضانواز

منتور
نادر حیدری

نادر حیدری

مدرس مبحث دیتا آنالیز
محمدکیان کاووسی

محمدکیان کاووسی

مدرس کمپین‌های مارکتینگ اتومیشن
نیما آقازاده

نیما آقازاده

منتور
یوحنا پرویزی‌نژاد

یوحنا پرویزی‌نژاد

مدرس استفاده از ابزار مارکتینگ اتومیشن

فرایند بوت‌کمپ

اطلاعات این صفحه را کامل مطالعه کنید و مطمئن شوید که سرفصل‌ها، زمان و شکل برگزاری بوت‌کمپ با شرایط و انتظارات شما تطابق دارد. سپس مطمئن شوید که برای گذراندن آن، وقت و زمان کافی را خواهید داشت.

تحقیق و تصمیم‌گیری
چالش ورودی

اگر تصمیم گرفتید برای شرکت در بوتکمپ مارکتینگ اتومیشن رهنما کالج درخواست بدید، فایل چالشی که پایین همین صفحه قرار گرفته رو دانلود کنید. اونجا صورت سوال و نحوه انجام پروژه رو بهتون توضیح دادیم. دقت کنید انجام چالش رو برای لحظات آخر ثبت‌نام نگذارید تا فرصت داشته باشید چالش‌ها رو بهتر انجام بدید و امتیاز بیشتری بگیرید و در نتیجه شانس‌تون رو برای پذیرش در دوره بالا ببرید.

بعد از اینکه چالش رو انجام دادید وارد فرم ثبت‌نام بشید، انگیزه‌نامه و باقی اطلاعاتی که ازتون خواسته شده در فرم رو با دقت پاسخ بدید. دقت کنید اطلاعاتی که برای ما می‌نویسید بهمون کمک می‌کنه بهتر با شما آشنا بشیم و ببینیم که این دوره می‌تونه بهتون کمک کنه یا نه.

تکمیل فرم ثبت‌نام
مصاحبه و ارزیابی

در این مرحله اطلاعات اولیه، چالش ورودی و انگیزه‌نامه شما بررسی می‌شود و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید با شما تماس خواهیم گرفت و وارد فرایند ارزیابی‌ها خواهید شد. سپس در یک مصاحبه آنلاین با شما و توانمندی‌هایتان بیشتر آشنا می‌شویم تا مطمئن شویم که این دوره مناسب شماست و شرکت در آن به رشد و پیشرفت شما در مسیر شغلی حرفه‌ایتان کمک خواهد کرد.

پس از قبولی در مراحل ارزیابی و نهایی کردن ثبت‌نام، شما به عنوان مهارت‌جو وارد این دوره خواهید شد و طی یک برنامه چند هفته‌ای نیمه حضوری در کنارتان خواهیم بود تا مطالب آموزشی را به طور کامل یاد بگیرید، در عمل به صورت تیمی و فردی تمرین کنید و از تجارب افراد متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

شروع بوت‌کمپ
دریافت گواهینامه

در پایان این دوره باید با استفاده از مطالبی که یاد گرفتید، پروژه عملی خود را انجام دهید و آن را در حضور اساتید و منتورها ارائه دهید تا در صورت تایید آن با موفقیت دوره را به پایان برسانید و گواهینامه خود را از رهنماکالج دریافت کنید.

جدول زمان‌بندی

آخرین مهلت ثبت‌نام اولیه
تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۲
مصاحبه و ارزیابی
مرداد ۱۴۰۲
شروع بوت‌کمپ
۷ شهریور ۱۴۰۲
پایان بوت‌کمپ
۴ مهر ۱۴۰۲
برای شرکت در این دوره لازم است، یک یا دو جلسه در طول هفته (سه‌شنبه‌ها و دو جمعه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۹ عصر) در رهنماکالج حاضر باشید و علاوه بر این روزهای حضوری هر هفته حدود ۸-۱۰ ساعت صرف انجام پروژه‌ها و تمرین‌ها کنید.

چالش ورودی

به دلیل ظرفیت مشخص این دوره و برای اینکه متوجه شویم این بوت‌کمپ می‌تواند برای شما مناسب باشد، لطفا قبل از اقدام به پرکردن فرم ثبت‌نام، این فایل را دانلود و مطالعه کنید. در این فایل چند سوال برایتان تعریف شده است که لازم است به آن‌ها پاسخ دهید و در فرم ثبت‌نام اولیه برای ما ارسال کنید.
دانلود