برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار

امروزه کامپیوترها دنیای ما رو فتح کردن و جایی نیست که اثرات اون‌ها رو نبینیم. این اتفاق به کمک زبان‌های برنامه‌نویسی افتاده که هر کدوم از ماها حداقل یه بار سعی کردیم یادشون بگیریم و باهاشون یه کدی بزنیم، ولی تعداد آدم‌های کمی پیدا میشن که بتونن یه پروژه نرم‌افزاری رو از صفر تا صد به انجام برسونن اما این رشته خیلی کاربردیه و توی همه صنایع مورد نیازه. به خاطر همین، رهنما کالج دوره‌های برنامه‌نویسی برگزار میکنه تا فرصت تجربه‌ی واقعی اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری که در صنعت اتفاق می‌افته رو برای علاقمندان این حوزه ایجاد کنه. کارآموزان دوره‌های برنامه‌نویسی در طی این دوره‌های فشرده، مبانی و اصول کاربردی طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری رو یاد می‌گیرند و اجرای یک پروژه‌ رو بر پایه اصول و الگوهای نرم‌افزاری تجربه می‌کنند.

دوره‌های برنامه‌نویسی در رهنما کالج
  • آشنایی و کار با به‌روزترین تکنولوژی‌ها
  • تجربه عملی صفر تا صد توسعه یک اپلیکیشن
  • یادگیری به کمک آشنایی با اصول و مبانی علمی
رشته برنامه‌نویسی مناسب شماست اگر
  • عاشق حل مسائل و ساختن چیزهای تازه هستید.
  • می‌تونید ساعت‌ها پای کدها بشینید و از کشف‌شون خسته نشید.
  • عاشق یادگیری هستید و میتونید همیشه خودتون رو به‌روز نگه دارید.
دوره‌های توسعه نرم‌افزار در سطوح مختلفی متناسب با نیاز شما برگزار می‌شوند:
کارآموزی حضوری

تو دوره‌های کارآموزی حضوری رهنما کالج در طی یک دوره خیلی فشرده دو ماهه تمام وقت، به کمک آموزش‌هایی که میبینید، پروژه واقعی که انجام میدید و کار تیمی که به کمک هم تیمی‌هاتون انجام میدید. کمک‌تون می‌کنیم تا حسابی آماده ورود به بازار کار بشید. اگر تا حد خوبی دانش در یک حوزه دارید و رشته مورد علاقه‌تون رو پیدا کردید اما احساس می‌کنید هنوز آماده ورود به بازار کار نیستید یا اینکه نیاز به تقویت مهارت‌های حرفه‌ای‌تون دارید میتونید در یک رقابت سنگین شرکت کنید و وارد یک دوره فشرده کاملا رایگان بشید. (البته دوره‌های حضوری یکبار در سال برگزار میشه و برگزاریش فعلا به خاطر کرونا متوقف شده.)

دوره تیونینگ

اگر آشنایی و دانش اولیه با رشته مورد علاقه‌تون داشته باشید می‌تونید توی دوره‌های تیونینگ رهنما کالج شرکت کنید. توی این دوره‌ها، قراره روی مهارت‌های مختلف‌تون کار بشه و حسابی تقویت بشید تا کارتون رو پر قدرت و حسابی انجام بدید. کل این فرآیند به صورت پروژه‌‌محور و با همراهی منتورهای حرفه‌ای انجام میشه تا حسابی مهارت‌هاتون رو تیون کنیم و تو بازار کار برگ برنده دست‌تون باشه.

دوره‌های موجود
دوره تیونینگ
Software Development

اگر با یک یا چند زبان برنامه‌نویسی آشنایی دارید، از کار کردن با این زبان‌ها و درگیر شدن با کدهای برنامه‌نویسی خوشتون اومده و دوست دارید با کدهاتون یه محصول واقعی بسازید، توی دوره تیونینگ برنامه‌نویسی رهنما کالج کمک‌تون میکنیم به کمک زبان‌هایی که بلدید، منتورهای این حوزه و پروژه‌ای که براتون تعریف میشه، بتونید یه اپلیکیشن بسازید.

  • پیشرفته
  • پروژه‌محور
  • گزینش
  • 8 هفته
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

تهران، خیابان بهشتی (عباس آباد)، بین میرعماد و سرافراز، پلاک 340، طبقه منفی یک، رهنماکالج

25 777 910 021 (زمان پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری)

support[at]rahnemacollege.com

logo-samandehi