بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال دنیایی بزرگ از مهارت‌ها و توانمندی‌هاست. برای کار حرفه‌ای در این حوزه، باید دیدگاهی جامع نسبت به نیازمندی‌های فضای دیجیتال داشته باشید و توانایی شناخت مخاطب، قدرت تحلیل، خلاقیت، قیاس و تصمیم‌گیری بسیار خوب. مهم‌تر از این‌ها، باید بتوانید نتیجه‌ فعالیت‌های دیجیتالتان را ارزیابی کنید. در این ماجرا، ابزارهای زیادی هستند که نقش مهره‌های شطرنج را بازی می‌کنند. شما باید هم ابزارها را خوب بشناسید، هم بدانید در هر پروژه‌، بر اساس نقشه‌ی راه چه مهره‌ای را در چه مسیری تکان بدهید. یاد دادن بازی با این مهره‌ها کارِ ماست. ما در دوره‌های بازاریابی دیجیتال رهنما کالج، با آن‌هایی همراهیم که مشتاق یاد گرفتن چم و خم دیجیتال مارکتینگ هستند. آن‌ها که سرشان درد می‎کند برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه. در کنارشان، با انجامِ یک پروژه واقعی، صفر تا صد برنامه‌ریزی بازاریابی و طراحی و اجرای کمپین را تمرین می‌کنیم و در حین اجرای پروژه، در کارگاه‌های تخصصی از اساتید حوزه مهارت‌های جدید یاد می‌گیریم.

دیجیتال مارکتینگ مناسب شماست اگر دوست دارید
 • همیشه به روز باشید و از ابزارها و تکنولوژی‌ها برای رسیدن به اهداف کسب‌ و کار کمک بگیرید.
 • با ایده‌های نو و خلاقیت حرف‌ها و راه‌های تازه برای رشد یک کسب ‌و کار پیدا کنید.
 • بتونید تمام کارهایی که انجام میدید رو اندازه‌گیری کنید و به کمک محاسبات نتایج کارتون رو بهینه کنید.
دیجیتال مارکتینگ در رهنما کالج
 • یادگیری به کمک اجرای پروژه عملی
 • کنار هم چیدن قطعات پازل تخصص‌های مختلف حوزه دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش گام به گام به کمک تجربه واقعی متخصصین این حوزه
دوره‌های دیجیتال مارکتینگ در سطوح مختلفی متناسب با نیاز شما برگزار می‌شوند:
دور مارشال

قبل از شروع مسابقه رالی، ماشین‌ها یک دور با سرعت کمتر مسیر را طی می‌کنند تا هم ماشین گرم شود و هم راننده پیچ و خم جاده را یاد بگیرد. در دور مارشال رهنما کالج، قرار است یک بار دور کاملِ اجرای پروژه واقعی را ببینیم و گرم شویم برای ورود به دنیای کار واقعی. این دوره‌ها به صورت غیر حضوری برگزار می‌شوند.

گرایش تخصصی

هر کدام از سرفصل‌هایی که در دوره دیجیتال مارکتینگ مطرح می‌کنیم، خود جهانی بزرگ و عمیق هستند. اگر دوست دارید متخصص یکی از این شاخه‌ها باشید، باید بیشتر وقت بگذارید و عمیق‌تر یادشان بگیرید. دوره‌های تخصصی رهنما کالج برای همین هدف طراحی شدند. یعنی اگر به شناخت خوبی راجع به یکی از شاخه‌ها ‌رسیدید و تصمیم گرفتید به صورت تخصصی یادش بگیرید، شرکت در این دوره‌ها به شما کمک خواهد کرد.

دوره‌های موجود
دور مارشال
Digital Marketing

اگر آشنایی کمی با دیجیتال مارکتینگ دارید اما دوست دارید با این رشته بیشتر آشنا بشید و ببینید که این حوزه شغلی میتونه براتون مناسب باشه یا نه. یا اگر توی کارتون به مهارت‌های حوزه بازاریابی دیجیتال نیاز پیدا کردید و نمیدونید یادگیری رو از کجا شروع کنید، دور مارشال دیجیتال مارکتینگ رو طراحی کردیم تا بتونه یه نقطه شروع باشه برای طی کردن یک مسیر یادگیری تجربه‌گرا، بعد این دوره شما با شاخه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ آشنا شدید، یه پروژه کوچیک انجام دادید و آماده‌اید برای ادامه مسیر تصمیم بگیرید.

 • مقدماتی
 • پروژه‌محور
 • 10 فصل کلیدی
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
دوره تیونینگ
Digital Marketing

اگر به رشته دیجیتال مارکتینگ علاقمندید و این رشته رو به عنوان حوزه تخصصی‌تون انتخاب کردید، مطالعات پراکنده‌ای داشتید، یکم با ابزارهای مختلف این حوزه کار کردید و آشنا شدید اما فکر می‌کنید دانش‌تون منظم نیست و نمیدونید چه‌طوری کارتون رو شروع کنید، یا اینکه تجربه مناسبی تو این حوزه ندارید، این دوره برای شما طراحی شده تا بتونیم کمک‌تون کنیم با عمق هر کدوم از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا بشید، بتونید دانشتون رو روی پروژه عملی اجرا کنید و آماده گرفتن تصمیمات استراتژیک بشید.

 • پیشرفته
 • پروژه‌محور
 • گزینش
 • 10 هفته
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

تهران، خیابان بهشتی (عباس آباد)، بین میرعماد و سرافراز، پلاک 340، طبقه منفی یک، رهنماکالج

25 777 910 021 (زمان پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری)

support[at]rahnemacollege.com

logo-samandehi