بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال یه دنیای بزرگ و پهناور از مهارت‌ها و توانمندی‌هاست؛ کسی که می‌خواد تو این حوزه حرفه‌ای کار کنه باید دیدگاه جامع و کاملی نسبت به اغلب نیازمندی‌های فضای دیجیتال داشته باشه، همینطور توانایی شناخت مخاطب، قدرت تحلیل، خلاقیت، قیاس و تصمیم‌گیری داشته باشه و مهم‌تر از همه باید بتونه نتیجه‌ی فعالیت‌های دیجیتالیش رو ارزیابی کنه. تو این ماجرا ابزارهای زیادی هستن که نقش مهره‌های شطرنج رو بازی می‌کنن؛ باید هم ابزارها رو خوب بشناسید، هم بدونید توی هر پروژه‌ای بر اساس نقشه‌ی راهتون چه مهره‌ای رو در چه مسیری تکون بدید تا به نتیجه‌ی مطلوب برسید. توی دوره‌های بازاریابی دیجیتال رهنما کالج قراره اونایی که مشتاق فراگرفتن چم و خم بازاریابی دیجیتال هستن و سرشون درد می‌کنه برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه، با انجام دادن یه پروژه‌ی واقعی از صفر تا صد فرآیند برنامه‌ریزی بازاریابی و طراحی و اجرای کمپین بازاریابی دیجیتال رو تمرین کنن و در حین اجرای پروژه در کارگاه‌های تخصصی از اساتید این حوزه مطالب جدیدی بیاموزند.

دیجیتال مارکتینگ در رهنما کالج
 • کنار هم چیدن قطعات پازل تخصص‌های مختلف حوزه دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش گام به گام به کمک تجربه واقعی متخصصین این حوزه
 • یادگیری به کمک اجرای پروژه عملی
دیجیتال مارکتینگ مناسب شماست اگر دوست دارید
 • همیشه به روز باشید و از ابزارها و تکنولوژی‌ها برای رسیدن به اهداف کسب‌ و کار کمک بگیرید.
 • با ایده‌های نو و خلاقیت حرف‌ها و راه‌های تازه برای رشد یک کسب ‌و کار پیدا کنید.
 • بتونید تمام کارهایی که انجام میدید رو اندازه‌گیری کنید و به کمک محاسبات نتایج کارتون رو بهینه کنید.
دوره‌های دیجیتال مارکتینگ در سطوح مختلفی متناسب با نیاز شما برگزار می‌شوند:
دور مارشال

توی مسابقات رالی قبل از شروع مسابقه ماشین‌ها یه دور با سرعت کمتر از مسابقه مسیر رو طی می‌کنند تا هم ماشین گرم بشه هم راننده با مسیر آشنا بشه و پیچ و خم جاده دستش بیاد. در دور مارشال رهنما کالج قراره یک بار دور کامل مسیر اجرای پروژه واقعی رو ببینیم و گرم بشیم برای ورود به دنیای کار واقعی. این دوره‌ها به صورت غیر حضوری برگزار میشه.

دوره تیونینگ

اگر با رشته مورد علاقه‌تون آشنایی اولیه‌ای داشته باشید می‌تونید توی دوره‌های تیونینگ رهنما کالج که به صورت غیرحضوری برگزار میشه، شرکت کنید. توی این دوره‌ها، قراره روی مهارت‌های مختلف‌تون کار بشه و حسابی تقویت بشید تا کارتون رو پر قدرت و اصولی انجام بدید. کل این فرآیند به صورت پروژه‌محور و با همراهی منتورهای حرفه‌ای انجام میشه تا حسابی مهارت‌هاتون رو تیون کنیم و تو بازار کار برگ برنده دست‌تون باشه.

دوره‌های موجود
دور مارشال
Digital Marketing

اگر آشنایی کمی با دیجیتال مارکتینگ دارید اما دوست دارید با این رشته بیشتر آشنا بشید و ببینید که این حوزه شغلی میتونه براتون مناسب باشه یا نه. یا اگر توی کارتون به مهارت‌های حوزه بازاریابی دیجیتال نیاز پیدا کردید و نمیدونید یادگیری رو از کجا شروع کنید، دور مارشال دیجیتال مارکتینگ رو طراحی کردیم تا بتونه یه نقطه شروع باشه برای طی کردن یک مسیر یادگیری تجربه‌گرا، بعد این دوره شما با شاخه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ آشنا شدید، یه پروژه کوچیک انجام دادید و آماده‌اید برای ادامه مسیر تصمیم بگیرید.

 • مقدماتی
 • پروژه‌محور
 • 10 فصل کلیدی
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
دوره تیونینگ
Digital Marketing

اگر به رشته دیجیتال مارکتینگ علاقمندید و این رشته رو به عنوان حوزه تخصصی‌تون انتخاب کردید، مطالعات پراکنده‌ای داشتید، یکم با ابزارهای مختلف این حوزه کار کردید و آشنا شدید اما فکر می‌کنید دانش‌تون منظم نیست و نمیدونید چه‌طوری کارتون رو شروع کنید، یا اینکه تجربه مناسبی تو این حوزه ندارید، این دوره برای شما طراحی شده تا بتونیم کمک‌تون کنیم با عمق هر کدوم از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا بشید، بتونید دانشتون رو روی پروژه عملی اجرا کنید و آماده گرفتن تصمیمات استراتژیک بشید.

 • پیشرفته
 • پروژه‌محور
 • گزینش
 • 10 هفته
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

تهران، خیابان بهشتی (عباس آباد)، بین میرعماد و سرافراز، پلاک 340، طبقه منفی یک، رهنماکالج

25 777 910 021 (زمان پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری)

support[at]rahnemacollege.com

logo-samandehi