بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال دنیایی بزرگ از مهارت‌ها و توانمندی‌هاست. برای کار حرفه‌ای در این حوزه، باید دیدگاهی جامع نسبت به نیازمندی‌های فضای دیجیتال داشته باشید و توانایی شناخت مخاطب، قدرت تحلیل، خلاقیت، قیاس و تصمیم‌گیری بسیار خوب. مهم‌تر از این‌ها، باید بتوانید نتیجه‌ فعالیت‌های دیجیتالتان را ارزیابی کنید. در این ماجرا، ابزارهای زیادی هستند که نقش مهره‌های شطرنج را بازی می‌کنند. شما باید هم ابزارها را خوب بشناسید، هم بدانید در هر پروژه‌، بر اساس نقشه‌ی راه چه مهره‌ای را در چه مسیری تکان بدهید. یاد دادن بازی با این مهره‌ها کارِ ماست. ما در دوره‌های بازاریابی دیجیتال رهنما کالج، با آن‌هایی همراهیم که مشتاق یاد گرفتن چم و خم دیجیتال مارکتینگ هستند. آن‌ها که سرشان درد می‎کند برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه. در کنارشان، با انجامِ یک پروژه واقعی، صفر تا صد برنامه‌ریزی بازاریابی و طراحی و اجرای کمپین را تمرین می‌کنیم و در حین اجرای پروژه، در کارگاه‌های تخصصی از اساتید حوزه مهارت‌های جدید یاد می‌گیریم.

دیجیتال مارکتینگ مناسب شماست اگر دوست دارید
 • با ایده‌های نو و خلاقیت حرف‌ها و راه‌های تازه برای رشد یک کسب ‌و کار پیدا کنید.
 • بتونید تمام کارهایی که انجام میدید رو اندازه‌گیری کنید و به کمک محاسبات نتایج کارتون رو بهینه کنید.
 • همیشه به روز باشید و از ابزارها و تکنولوژی‌ها برای رسیدن به اهداف کسب‌ و کار کمک بگیرید.
دیجیتال مارکتینگ در رهنما کالج
 • آموزش گام به گام به کمک تجربه واقعی متخصصین این حوزه
 • یادگیری به کمک اجرای پروژه عملی
 • کنار هم چیدن قطعات پازل تخصص‌های مختلف حوزه دیجیتال مارکتینگ
دوره‌های دیجیتال مارکتینگ در سطوح مختلفی متناسب با نیاز شما برگزار می‌شوند:
دوره‌های عمومی و تخصصی

در هر شغل و رشته‌ای، موضوعات و مباحث جدیدی وجود که باید با بروزرسانی و چند وقت یک بار، به صورتی جداگانه تدریس شوند. دوره‏های عمومی و تخصصی طراحی شدند تا علاقمندان به هر رشته، دانش تازه‌ی آن را یاد بگیرند. این دوره‎ها هم می‌توانند در رهنما کالج، در سطوح مختلف برگزار شوند.

دوره مقدماتی

قبل از این‌که شما یک تصمیم جدی برای ورود به یک حرفه جدید بگیرید، یا مطمئن شوید دانش یک حوزه چقدر برایتان مفید خواهد بود، لازم است که تا حدی فضای آن را تجربه کنید، مفاهیمش را بشناسید و با عمق متوسط با موضوعات مختلفِ آن کار کنید. آن وقت خیلی راحت‌تر، راه خودش را به شما نشان می‌دهد. دوره‌های مقدماتی رهنما کالج طراحی شدند تا بتوانید با مفاهیم و مهارت‌های شغل‌ها و رشته‌های مختلف تا حدی آشنا بشوید. این دوره‌ها «پروژه‌محور» هستند، یعنی در آن‎ها شما چیزهایی که آموزش می‌بینید را روی یک پروژه اجرا می‌کنید، می‌توانید سوالاتتان راجع به مباحث را به صورت کامنت زیر کلاس‌ها بپرسید و اگر پروژه را به خوبی انجام بدهید، گواهینامه هم بگیرید. دوره‌های مقدماتی به صورت آنلاین برگزار می‎شوند، برای همین معمولا در تمام طول سال در دسترس هستند. بعد از گذراندن آن‎ها، یا شما دانش عمومی مورد نیازتان را به دست آورده‎ید، یا تشنه‌ی ادامه‌ی مسیر آن حرفه شده‌اید. که در صورت میل به ادامه، می‎توانید با شرکت در دوره پیشرفته و بعد بوت‌کمپ، وارد بازار کار مرتبط با آن حوزه شوید.

دوره‌های موجود
دوره مقدماتی
Fundamental Digital Marketing

اگر آشنایی کمی با دیجیتال مارکتینگ دارید و می‌خواهید ببینید که این رشته مناسب شما هست یا خیر، یا اگر مهارت‌های بازاریابی دیجیتال را نیاز دارید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کرد، شما مخاطب دوره مقدماتی دیجیتال مارکتینگ هستید. در این دوره با محتوای ویدیویی، متنی و تمرین، «از ابتدا» و به صورت «اولیه» مفاهیم این حوزه را آموزش می‌بینید.

 • مقدماتی
 • پروژه‌محور
 • 10 فصل کلیدی
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بوت‌کمپ
ِDigital Marketing BootCamp

در بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ رهنما کالج، دانشی که به صورت تئوری یاد گرفته‎‌اید را در عمل و در قالب کار تیمی، به کار می‌برید. این بوت‌کمپ شامل طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای صفر تا صد یک کمپین تبلیغاتی واقعی است.

 • بوت‌کمپ
 • کار عملی و پروژه واقعی
 • گواهینامه‌ی پایان دوره
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
پیشرفته
دوره‌ی پیشرفته‌ی دیجیتال مارکتینگ

در این دوره محتواهای ویدیویی و متنی به شما کمک می‌کنند که سطح خودتان را از مبتدی به پیشرفته برسانید و آماده‌ی کار در سازمان‌ها و شرکت‌ها شوید. اصول مارکتینگ، کار با شبکه‌های اجتماعی، کار حرفه‌‌ای با ابزارهای اندازه‌گیری و بهینه‌سازی موتورهای جستجو از جمله سرفصل‌های این دوره‌اند.

 • پیشرفته
 • پروژه‌محور
 • محتوای ویدیویی و تصویری به همراه تمرین
اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

تهران، خیابان بهشتی (عباس آباد)، بین میرعماد و سرافراز، پلاک 340، طبقه منفی یک، رهنماکالج

25 777 910 021 (زمان پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری)

support[at]rahnemacollege.com

logo-samandehi