سوالات متداول

همه افرادی که علاقه و انگیزه بالایی برای کسب تجربه‌ی کار در یک محیط حرفه‌ای دارن، می‌تونن در رهنما کالج شرکت کنن.
دوره‌های کارآموزی‌‌در حال حاضر در زمینه‌ی برنامه‌نویسی و UI / UX برگزار میشه، ولی در آینده‌ی نزدیک تصمیم داریم که در رشته‌های دیگه هم دوره‌ی تخصصی برگزار کنیم.
به قسمت ثبت‌نام سایت سر بزن. اگر زمان ثبت‌نام باشه که می‌تونی فرم ثبت نام رو پر کنی. اما اگر زمان ثبت‌نام گذشته بود ایمیلت رو برامون ثبت کن تا شروع دوره رو بهتون اطلاع بدیم. معمولا هر دوره یه آزمون ورودی داره یا ازتون نمونه کار می‌خواهیم و بعد از اون افرادی برای مصاحبه حضوری انتخاب می‌شن.
رهنما کالج برای دانشجویان و افرادیه که تازه فارغ‌التحصیل شدن و تجربه‌ی کاری زیادی ندارن اما دوست دارن که وارد فضای حرفه‌ای بشن.
هرچند مهمترین هدف از کارآموزی تجربه محیط حرفه‌ای و یادگیریه ولی گواهینامه‌ی کارآموزی هم به افرادی که دوره رو تا انتها بگذرونن داده میشه.
ساعت فعالیت رهنما کالج از 9صبح تا 6بعدظهره اما ممکنه با توجه به شرایط، این زمانبندی کمی تغییر کنه.
دوره کارآموزی رهنما کالج در ساختمان شرکت رهنما واقع در خیابان بهشتی برگزار میشه.
حضور در دوره کارآموزی کاملا رایگان است.
برای ورود لازم نیست رشته‌ی خاصی خونده باشی یا مدرک خاصی داشته باشی، توانایی مورد نیاز برای دوره‌ی UI/UX آشنایی اولیه کار با نرم‌افزارهای گرافیکی و دونستن ادبیات UI/UX است . این توانایی با ارسال نمونه کار شما سنجیده می‌شه. ولی نگران نباشید نیازی نیست که کارهاتون خیلی پیشرفته باشه اگر فکر می کنید به این حوزه علاقه دارید حتما نمونه کارتون رو بفرستید.
رهنما کالج در طول دوره کارآموزی مهارت‌هایی که برای انجام پروژه لازم داری رو بهت یاد میده و در کنار اون بچه‌های شرکت و منتورها هم در این مسیر همراهت هستند. این آموزش‌ها هم شامل مهارت‌های تخصصی مورد نیاز برای انجام پروژه‌ی کارآموزی‌تون می‌شه و هم مهارت‌های ارتباطی، کارتیمی، رفتار حرفه‌ای و ... رو دربر می‌گیره.
استادها و منتورهای حاضر در رهنما کالج هر کدوم از بهترین‌ها در حوزه‌ی خودشون هستند. امیدواریم بیای و خودت از نزدیک باهاشون آشنا بشی.
ما از پیدا کردن دوستای جدید خیلی خوشحال می‌شیم و اگر دوست داری که خودت و یا به صورت گروهی بیاید و رهنما کالج رو ببینید می‌تونی بهمون ایمیل بزنی تا وقت بازدید رو با هم هماهنگ کنیم.
اگر به راهنمایی نیاز داری فرم زیر رو پر و برای ما ارسال کن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید